umów się na wizytę

COSMELAN / DERMAMELAN

Peeling głęboki COSMELAN / DERMAMELAN

 Cena: 1100 zł (cena obejmuje zabieg + krem cosmelan/dermamelan do stosowania w domu).

Cena kremu COSMELAN/DERMAMELAN: 499,99 zł.

 Co to jest COSMELAN / DERMAMELAN?

Jest to najskuteczniejszy zabieg, który pomaga zlikwidować przebarwienia oraz piegi. Badania wykazują, że około 95% przypadków usuwa lub znacznie redukuje przebarwienia, nawet te sprzed kilku lat. Likwiduje ciemne plamy i piegi na twarzy, dłoniach, przedramionach. 

Jest to również rewelacyjna kuracja odmładzająca. Koloryt skóry po zabiegu zostaje wyrównany, nastepuje intensywna odbudowa kolagenu. Po kuracji (ok.21 dni) skóra jest wyraźnie gładsza, promienna, jędrna, drobne zmarszki zostają wygładzone. 

Kto może stosować COSMELAN / DERMAMELAN?

Zabieg można wykonać dla każdego fototypu skóry i przebarwień o róźnej etiologii, można go również stosować do  każdego rodzaju skóry.

Dlaczego warto stosować COSMELAN / DERMAMELAN?

- zawiera czynniki rozjasniające o natychmiastowym działaniu ( kwas kojowy, fitowy, arbutyna, palmitynian retinolu, kwas askorbowy)

- nie posiada substancji o działaniu keratolitycznym

- bardzo skuteczny w terapii przebarwień typu melasma (ostuda)

- bezpieczny

- reguluje wydziea pory

- stymuluje odnowę kolagenu

- może być wykonywany niezaleznie od pory roku

Efekt kuracji:

- poprawa skóry po tygodniu kuracji

- w przypadku ciemnej skóry plamy znikają po 8 - 10 dniach

- osoby o jasnej karnacji plamy znikają po 8 - 21 dniach

- pełny efekt kuracji widoczny jest po miesiącu

- w 99% przypadków intensywność zabarwienia plam ulega redukcji o 95%

Przebieg kuracji:

Kuracja obejmuje zabieg w gabinecie + krem do pielęgnacji domowej

Etap 1 - w gabinecie: Osoba przeprowadzająca zabieg oczyszcza i odtłuszcza skórę. Kolejnym etapem jest nałozenie preparatu Cosmelan lub Dermamelan. Jest to maska koloru musztardowego i stanowi podstawę kuracji. Jego  głównym celem jest eliminacja  plam.

Etap 2 - w domu: Pacjent z nałozoną maską udaje się do domu i zmywa ją pod biezącą wodą po ok 5 godzinach - czas trzymania maski jest kwestią indywidualną dla każdego pacjenta. Nastepnie pacjent stosuje Cosmelan 2 lub Dermamelan 2 przez 3 miesiące od zabiegu według schematu dobranego przez osobe wykonującą zabieg oraz krem nawilżający. 

Wygląd skóry po zabiegu: 

W trakcie 3 pierwszych dni skóra jest zaczerwieniona i delikatnie obrzęknięta. Pacjent moze odczuwać pieczenie i napiecie skóry. Jest to reacja normalna, która minie po 3 dniach.