umów się na wizytę

Pedicure kosmetyczno- leczniczy

 • Pedicure kosmetyczno - leczniczy - Lublin

  Zależy Państwu na tym, by Wasze stopy prezentowały się schludnie, elegancko i zdrowo? Pedicure, jaki realizujemy w ramach naszej działalności ma na celu oczyszczenie, złuszczenie zrogowaciałego naskórka, opiłowanie i wypielęgnowanie paznokci. Wszystkie te zabiegi realizujemy w sposób bardzo precyzyjny – dysponujemy między innymi nowoczesną frezarką – dzięki czemu problemy takie jak modzele, zrogowaciały naskórek czy choćby odciski nie będą stanowić już stresującego kłopotu, przez który chowacie swoje stopy przed innymi.

  Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób kłopoty ze stopami są problematyczne nawet do tego stopnia, że nie wychodzą z tego powodu na plażę i w inne miejsca, gdzie musiałyby przebywać boso. Pedicure w naszym lubelskim ośrodku pozwoli Wam poczuć się dużo pewniej.

  Zajmujemy się zarówno szczegółową diagnostyką i oceną stanu dolnej części Waszych nóg, jak i ich dezynfekcją. Dopiero później przystępujemy do działań, mających na celu doprowadzenie ich do optymalnego stanu.

  Oprócz troski o estetykę, pedicure jest też bardzo ważny dla zachowania zdrowia stóp i zatroszczenia się o to, by w przyszłości nie zmagać się z wynikającymi z uprzednich zaniedbań zapaleniami czy zakażeniami. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej placówki!

  CENA: 100 zł