umów się na wizytę

Intraceuticals - nawadnianie kwasem hialuronowym

 •  Intraceuticals - zabieg gwiazd

  Rejuvenate - odmładzanie

  Dla każdej skóry, w każdym wieku. Zmniejsza oznaki wieku: zmarszczki, linie, poluźnienie, brak napięcia i jędrności, odwodnienie. Także dla skór zmęczonych, zestresowanych, szarych i niedotlenionych. Przeciwdziała starzeniu się (wolne rodniki), zwiększa ilość wody w skórze. Przedłuża działanie iniekcji i innych zabiegów.

  Efekty:

  • młodszy wygląd, promienność i witalność
  • głęboko nawodni i odżywi, zrównoważy
  • zredukuje cienkie linie i zmarszczki
  • poprawi kontury, zagęści i zwiększy jędrność
  • widoczny lifting, klarowność, nowa świeżość
  • skóra będzie wyglądać jaśniej, w dotyku będzie gładsza

  Pielęgnacja w domu

  Niezbędna dla zbudowania i podtrzymywania warstw hialuronowych w skórze. Niezwykle wydajna.

  Intraceuticals - zabieg gwiazd

  Opulence - rozjaśnianie przebarwień

  Dla wszystkich rodzajów skóry, w każdym wieku, szczególnie dla tych z nierównomierną pigmentacją (przebarwienia, plamy). Także na oznaki wieku: zmarszczki, linie, poluźnienie, brak napięcia i jędrności, odwodnienie

  Efekty:

  • jaśniejszy i bardziej promienny, zdrowy i witalny wygląd
  • zmniejszenie nierównomiernej pigmentacji (przebarwienia)
  • wyrównanie kolorytu
  • nawodnienie, wyciszenie, odzyskanie równowagi
  • cienkie linie i zmarszczki zostaną widocznie złagodzone
  • gładkość i miękkość w dotyku
  • łuszczyca, egzema, choroby kolagenowe, niektóre pokrzywki i przewlekłe wypryski, atopowe zapalenie skóry

  Pielęgnacja w domu

  Niezbędna dla budowania i podtrzymywania warstw hialuronowych w skórze oraz rozwiązywania problemu przebarwień i nierównomiernego kolorytu. Niezwykle wydajna

  Intraceuticals - zabieg gwiazd

  Atoxelene - na zmarszczki mimiczne

  Dla każdej skóry, na oznaki wieku w rejonie oczu, ust, na czole (zmarszczki i linie mimiczne). Przedłuża efekty iniekcji botoxu i wypełniaczy.

  Efekty:

  • młodszy, świeży, bardziej promienny wygląd
  • spłycenie linii i zmarszczek mimicznych
  • wygładzenie okolic oczu i ust
  • poprawa jędrności i napięcia

  Pielęgnacja w domu  

  Niezbędna dla budowania i podtrzymywania warstw hialuronowych w skórze oraz rozwiązywania problemu przebarwień i nierównomiernego kolorytu. Niezwykle wydajna

  Intraceuticals - zabieg gwiazd

  Clarity - na trądzik, stany zapalne

  Dwie wersje(receptury):

  Clarity - dla tłustego, aktywnego trądziku (zaskórniki, grudkowo-krostkowy, ropowiczy) oraz dla trądziku nastolatków,

  Clarity Sensitive - dla odwodnionej, podatnej na problemy skóry i powracającego trądziku u dorosłych

  Na blizny po trądzikowe, przebarwienia, zaczerwienienie. Dla skór wrażliwych.

  Efekty:

  • oczyszczenie i zmniejszenie trądziku
  • redukcja stanu zapalnego, złagodzenie podrażnienia
  • przyspieszenie gojenia, redukcja blizn potrądzikowych
  • zrównoważenie, znormalizowanie wydzielania i przepływu sebum z gruczołów łojowych
  • zmniejszenie kolonizacji Propionibacterium acnes
  • ukojenie i dostarczenie podłoża o właściwościach antybakteryjnych
  • ochrona przed przyszłymi problemami
  • zachowanie równowagi nawilżenia

  Pielęgnacja w domu

  Niezbędna dla budowania i podtrzymywania warstw hialuronowych w skórze oraz rozwiązywania problemu przebarwień i nierównomiernego kolorytu. Niezwykle wydajna

  Intraceuticals - zabieg gwiazd

  Wzmocnione infuzje Rejuvenate

  Infuzje oraz Pielęgnacja domowa Rejuvenate rozszerzają się o zabiegi i produkty domowe nowej generacji.W odpowiedzi na różnorodne potrzeby i oczekiwania lekarzy, kosmetologów i kosmetyczek oraz Klientów Końcowych na całym świecie stworzono nowe profesjonalne Serum zabiegowe Rejuvenate. Wzbogacono je naukowo udowodnionymi zaletami Witamin C i A oraz przeciwutleniaczami i peptydami najnowszej technologii.

  Kliniki, gabinety i SPA zyskują w ten sposób NOWĄ WARTOŚĆ: Wzmocnione Infuzje Rejuvenate. Dają one dużo większe możliwości jeszcze silniejszego i bardziej zróżnicowanego opóźniania procesów starzenia się skóry.Klient Końcowy otrzymuje nowe dodatkowe korzyści płynące ze składników użytych do wzmacnienia Rejuvenate.

  Rejuvenate Wzmocnione Witaminą C

  W trzech postaciach dobranych pod kątem pożądanego działania, sposobu przenikania i trwałości działania. Przeznaczone dla skór: przedwcześnie starzejących się i foto- uszkodzonych.

  Połączenie trzech form witaminy C zwalcza działanie wolnych rodników, stymuluje produkcję kolagenu, zapobiega oznakom wieku, widocznie poprawia barwę i promienność skóry, rozjaśnia przebarwienia i plamy starcze, zapewnia foto-ochronę. Skóra na dłużej zyskuje zdrowy, młodszy, bardziej napięty i jaśniejszy wygląd oraz nabiera świetlistości.

  Kluczowe składniki: składniki rejuvenate oraz trzy synergistyczne formy witaminy C: rozpuszczalny w wodzie Fosforan sodowo-askorbylowy, Tetraizopalmitynian askorbylu - rozpuszczalny w tłuszczu oraz Glukozyd askorbylu - rozpuszczalny w wodzie. Sugerowane połączenie z inhalacją intraceuticals: aromat lawendy

  Rejuvenate Wzmocnione Przeciwutleniaczem

  Przeznaczone dla skór: młodszych z pierwszymi oznakami starzenia (20-30 lat), pozbawionych życia i zestresowanych, wyczerpanych, zmęczonych podróżą , z ciemnymi kręgami i obrzękami wokół oczu, z widocznymi naczynkami, zaczerwienionych. Wskazane dla skór z trądzikiem różowatym, wrażliwych.

  Spowalnia proces starzenia i opóźnia jego oznaki, rewitalizuje, neutralizuje wolne rodniki, wzmacnia witaminami, poprawia wygląd obrzęków i cieni pod oczami, pomaga zmniejszyć przepuszczalność i wzmocnić naczynka. Przywraca skórze zdrowy, młodszy wygląd, witalność i blask.

  Kluczowe składniki: składniki rejuvenate oraz śliwka kakadu ( na 100 g produktu 3000 mg Witaminy C), Witamina P (hesperydyna), witamina E (octan tokoferolu). Sugerowane połączenie z inhalacją intraceuticals: aromat cytrynowe drzewo herbaciane

  Rejuvenate Wzmocnione Kolagenem

  Przeznaczone dla skór: dojrzałych, które straciły napięcie, elastyczność, jędrność i gęstość, ze zmarszczkami i liniami, wrażliwych. Działa głównie na struktury skóry, czyli na kolagen i elastynę. Zachowuje integralność połączenia skóry z naskórkiem. Dostarcza skórze silne nowe składniki aktywne oraz mocny koktajl peptydów kolagenowych dla pobudzenia jej odnowy i odmłodzenia. Wspomaga przywracanie objętości i napięcia, zagęszcza, natychmiast redukuje wygląd cienkich linii i zmarszczek (zwłaszcza w okolicach oczu i ust). Daje widoczny efekt liftingu i napięcia. Sprawia, że skóra zyskuje nową jakość: większą objętość (staje się grubsza), wygląda "mocniej", młodziej, świeżo i jędrniej.

  Kluczowe składniki: składniki rejuvenate oraz Palmitoil tetrapeptyd-7, Palmitoil oligopeptyd, wyciąg z kory Anogeissus Leiocarpus (afrykańska brzoza). Sugerowane połączenie z inhalacją intraceuticals: aromat róży

  Rejuvenate Wzmocnione Witaminą A

  Przeznaczone dla skór: przekrwionych, z widocznymi porami, podatnych na problemy, ze zmarszczkami i liniami mimicznymi, foto-uszkodzonych. Stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu. Zwiększa objętość skóry, co przekłada się na jej gładszy i młodszy wygląd. Pomaga neutralizować wolne rodniki, a tym samym opóźniać starzenie się i zapobiegać jego przedwczesnym oznakom. Naprawia teksturę i elastyczność skóry, zmniejsza zmarszczki i oznaki mio-starzenia. Optymalizuje obrót komórkowy, odmładza wygląd skóry foto-uszkodzonej. Wzmacnia układ immunologiczny. Redukuje podrażnienia, koryguje głębokość porów, wyrównuje koloryt.

  Kluczowe składniki: składniki rejuvenate oraz mikro-otorbiony palmitynian retinylu z technologią uwalniania "na żądanie". To opatentowany proces przechowywania składnika w zawieszonej izolacji, aż do zaaplikowania na skórę. Ponadto: przeciwutleniacz EGCG z zielonej herbaty, bisabolol oraz wyciąg z imbiru. Sugerowane połączenie z inhalacja intraceuticals: aromat mięta pieprzowa

  Uwaga: Nie stosować produktów z retinolem podczas ciąży lub w okresie karmienia piersią oraz przy braniu przepisanych lekarstw na trądzik lub w trakcie sesji złuszczania skóry.

  Pielęgnacja w domu

  Niezbędna dla zbudowania i podtrzymywania warstw hialuronowych w skórze. Niezwykle wydajna. Teraz wzmocniona dodatkowymi preparatami: Wzmacniaczami Rejuvenate


  Sprzęt jest zgodny z TGA (Australijska Administracja Środków Terapeutycznych) i FDA (Amerykańska Agencja Żywności i Leków).
   

  Zjawisko infuzji

  Infuzja to wymuszony transfer substancji do organizmu (zastrzyk, kroplówka itp.).

  Podawanie czystego tlenu pod określonym ciśnieniem, w określonej odległości i pod odpowiednim kątem powoduje infuzyjne przenikanie rozpylonego wcześniej serum kosmetycznego.

  W Intraceuticals infuzja jest jednym z elementów powodujących przenikanie składników aktywnych.

   

  Kwas hialuronowy

  Kwas hialuronowy - składnik macierzy międzykomórkowej i rezerwuar wody w tkance żywej - ma cząsteczkę zbyt dużą, aby wniknąć do skóry.

  W metodzie Intraceuticals jego standardową, zbyt dużą cząsteczkę rozszczepiono kontrolowanymi i różnorodnymi metodami fizycznymi do pożądanie niskiej wagi cząsteczkowej tak, aby mogła przenikać przez skórę. Odpowiednio niska waga cząsteczkowa zapewnia:
  -    dobrą rozpuszczalność w wodzie,
  -    przyłączanie innych aktywnych cząsteczek.

  W efekcie, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy penetruje skórę razem z przyłączoną wodą oraz przenika do niej wraz z innymi molekułami związanymi fizycznie lub chemicznie.

  Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy spełnia więc dwie funkcje: nawilża i jest nośnikiem związków aktywnych.

  Do najgłębszych warstw skóry dociera w drodze osmozy zainicjowanej infuzją.

  Kwas hialuronowy - łącząc włókna kolagenu i elastyny oraz wpływając na fibroblasty - zapewnia skórze młody wygląd: jędrność, elastyczność i gładkość.

  Wiążąc cząsteczki wody nawilża reguluje gospodarkę wodną, uczestniczy w proliferacji komórek oraz transportuje substancje odżywcze do komórek.

  W Intraceuticals użyto kwas hialuronowy w czystej postaci, otrzymywany przez fermentację z wykorzystaniem kombinacji metod biotechnologicznych i fizycznych.

   

  Rejuvenate Daily Serum®

  Specjalnie sformułowane Dzienne Serum Odmładzające profesjonalnej jakości, bazujące na Infuzji Rejuvenate. Natychmiast liftinguje, napina i daje najlepsze z możliwych nawilżenie.

  Wprowadza odżywki i aktywne składniki anty-starzeniowe do skóry, zasadniczo zmieniając jej wygląd i samopoczucie. Przedłuża działanie i efekty infuzji.

  Tworzy idealny podkład pod makijaż. Recepturę serum infuzyjnego rozszerzono o mieszankę bisabololu (rumianek) i wyciągu z korzenia imbiru.

   

   

   

  CENNIK

   

   INTRACEUTICALS

   

  Rejuvenate - zabieg odmładzający z kwasem hialuronowym

   

  - Pojedynczy zabieg

  350 zł

  - Program 6 zabiegów (z zestawem 4 kosmetyków do pielęgnacji domowej)

  2700 zł

  Opulence - leczenie przebarwień

   

  - Pojedynczy zabieg

  350 zł

  - Program 6 zabiegów

  2700 zł

  Atoxelene - kuracja na zmarszczki mimiczne, okolice oczu i ust

   

  - Pojedynczy zabieg

  250 zł

  - Karnet 6 zabiegów

  1200 zł

  Clarity - na trądzik, stany zapalne

   
  - Pojedynczy zabieg 350 zł
  - Karnet 6 zabiegów 2700 zł

  Rejuvenate Wzmocnione Witaminą C

   
  - Pojedynczy zabieg 350 zł
  - Karnet 6 zabiegów 2700 zł

  Rejuvenate Wzmocnione Przeciwutleniaczem

   
  - Pojedynczy zabieg 350 zł
  - Karnet 6 zabiegów 2700 zł

  Rejuvenate Wzmocnione Kolagenem

   
  - Pojedynczy zabieg 350 zł
  - Karnet 6 zabiegów 2700 zł

  Rejuvenate Wzmocnione Witaminą A

   
  - Pojedynczy zabieg 350 zł
  - Karnet 6 zabiegów 2700 zł

   

   

 •  

   

 •  

   

 •  

   


   

 •  

   

 •