umów się na wizytę

Laser frakcyjny CO2

 • Wraz z upływem lat stan skóry pogarsza się u każdej osoby – pojawiają się na niej zmarszczki czy bruzdy, które potrafią sprawić ogromny dyskomfort psychiczny. Podobne reakcje pojawiają się też podczas tworzenia się blizn zanikowych (na przykład pooperacyjnych czy rozstępów). W dzisiejszych czasach leczenie można na szczęście dostosować do charakteru konkretnych zmian skórnych, co pozwala je ukryć, bądź wręcz wyeliminować w zależności od ich specyfiki.

  Najnowszym urządzeniem pozwalającym niwelować tę i wiele innych zmian jest laser frakcyjny CO2. W dzisiejszych czasach tego typu rozwiązanie stało się już standardem przy wszelkich zabiegach regeneracyjnych – doczekało się nawet pozytywnych opinii od najbardziej cenionych agencji diagnostycznych w tym zakresie, jak FDA. Dodatkową zaletą, jaką charakteryzuje się laser frakcyjny jest też pełne bezpieczeństwo kuracji i możliwość wykorzystania urządzenia nawet przy ingerencji w tak delikatne rejony ciała jak powieki. Uniwersalny charakter sprzętu sprawia, że świetnie sprawdzi się on przy praktycznie wszystkich częściach ciała, od brzucha, przez szyję, aż po twarz.

  Nasz laser frakcyjny funkcjonuje w oparciu o tak zwaną koagulację – proces, dzięki któremu poprzez poddawanie określonych części Waszego ciała specjalnym wiązkom gorąca eliminujemy skórne niedogodności, umożliwiając jednocześnie szybkie gojenie, dzięki któremu tkanka zdrowa zastępuje miejsca ze zmarszczkami, rozstępami czy bliznami. Wytwarza się też zbawienny dla odpowiedniego wyglądu ciała kolagen. Częstotliwość wizyt i ilość zabiegów jest indywidualnie konsultowana z lekarzem, który przedstawi Państwu optymalną drogę do zniwelowania bądź eliminacji skórnej niedogodności z którą się zmagacie w oparciu o laser frakcyjny.

  Jakie zmiany skórne są przesłanką do tego, by skorzystać z terapii, w której wykorzystywany jest laser frakcyjny?

  • wszelkie blizny – począwszy od tych będących efektem ingerencji lekarskiej, np. chirurgicznej, aż po pozostałości po trądziku
  • plamy, problemy z kolorem skóry, zaburzenia barwy ciała
  • zmarszczki wynikające zarówno z wieku, jak i braku troski o skórę
  • worki pod oczami, które wywołują u Was psychiczny dyskomfort
  • rozstępy

  Nie musicie obawiać się także bólu, ponieważ leczenie wykonywane jest pod znieczuleniem miejscowym. Laser frakcyjny jest też gwarancją tego, że efekty podjętej kuracji będą widoczne przez wiele lat.

  Po skorzystaniu z terapii przez krótki czas może utrzymywać się delikatny dyskomfort – wszystko dlatego, że skóra stopniowo będzie przyzwyczajać się do swojego stanu po procesie kuracji. Wszelkimi objawami, jak choćby tymczasowe przebarwienie ciała nie należy się przejmować – są one naturalnym następstwem ingerencji lasera frakcyjnego i szybko przeminą.

  Niezbędnym jest oczywiście pełne stosowanie się do zaleceń lekarza. Troska o skórę przez jakiś czas będzie wymagała bowiem zastosowania delikatnych, chłodzących i łagodzących preparatów, dzięki którym w komfortowych warunkach będzie ona mogła wrócić do pełni sił.

  Możecie Państwo skontaktować się z nami zarówno telefonicznie, jak i mailowo. Znajdziecie nas w Lublinie, serdecznie zapraszamy!