umów się na wizytę

Liposukcja ultradżwiękowa

 • exilis_baner.jpg

  Przełomowy System Do Modelowania Sylwetki, Redukcji Tkanki Tłuszczowej Oraz Odmładzania Twarzy

  Tradycyjna liposukcja to bardzo poważna operacja, która silnie ingeruje w organizm. W naszym salonie kosmetycznym w Lublinie oferujemy zabiegi modelowania sylwetki z zostawaniem urządzeń, które pozwalają na przeprowadzenie nieinwazyjnej liposukcji i wymodelowanie sylwetki. Podczas zabiegu stosujemy sprzęt, który nie tylko poprawia kontury figury, ale także redukuje zmarszczki oraz odmładza skórę. Urządzenie bazuje na innowacyjnej technologii RID (ROZPOZNANIE – IZOLACJA – DEAKTYWACJA), która prowadzi do zmniejszenia obwodu oraz poprawy kształtu problematycznych partii ciała. Sprzęt pozwala nie tylko na odchudzanie miejsc kłopotliwych, ale też redukcję cellulitu. Aparatura stymuluje poprawę napięcia i sprężystości skóry, jednocześnie zapewniając maksymalne bezpieczeństwo i kontrolę zabiegu dzięki innowacyjne zaprojektowanym głowicom. W naszym salonie w Lublinie wykorzystujemy do zabiegów modelowania sylwetki system EXILIS.

  download.php_FNAME_1269284778_l136.upl_amp_ANAME_exilis_body_20230x153.jpg   download.php_FNAME_1269284778_l467.upl_amp_ANAME_exilis_application_20230x153.jpg

   

  Innowacyjny system Exilis opiera swoje działanie na kontrolowanym nagrzewaniu tkanki poprzez jednolite pobudzenie cząsteczek oraz reakcji fal ultradźwiękowych. Aparatura kosmetyczna gwarantuje skuteczne modelowanie sylwetki poprzez eliminowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry. Urządzenie uchodzi za jeden z najszybszych i najefektywniejszych sposobów kształtowania figury. Najlepsze efekty już po 4 sesjach zabiegowych.

  EXILIS - opis systemu

  To nowoczesne i bardzo skuteczne urządzenie opierające się na jednoczesnym oddziaływaniu fal ultradźwiękowych oraz kontrolowanego nagrzewania tkanki. Sprzęt zapewnia bardzo dobre rezultaty przy odchudzaniu, modelowaniu sylwetki i redukcji cellulitu, jak też pomaga poprawić napięcie, sprężystość i teksturę skóry.

   

 • System EXILIS dzięki prostej obsłudze oraz innowacyjnym rozwiązaniom zapewnia przyjemność użytkowania zarówno personelowi, jak i pacjentom. Gwarantujemy maksymalne bezpieczeństwo oraz pełną kontrolę zabiegu. 

  Modelowanie sylwetki

  • Jedyne urządzenie działające dwutorowo, dzięki jednoczesnemu stosowaniu fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki

  • Spektakularny efekt medyczny skojarzonego działania mechanicznego i jednolitego pobudzenia cząsteczek

  • Dokładnie ukierunkowane, najbardziej efektywne i szybkie działanie modelujące

  • Unikalne systemy bezpieczeństwa

  download.php_FNAME_1263897284.upl_amp_ANAME__C5_99ez_20_C3_BApln_C4_9B_20_20nov_C3_BD.jpg   download.php_FNAME_1263897258.upl_amp_ANAME__C5_99ez_20po_20dal_C5_A1_C3_ADch_20_C3_BAprav_C3_A1ch_202_20kopie.jpg

  download.php_FNAME_1264353915.upl_amp_ANAME_cast_201.jpg

   

   Połączenie działania ultradźwięków z energią o wysokiej częstotliwości umożliwia dotarcie do problematycznych i opornych warstw tkanki oraz zastosowanie terapii. System EXILIS wchodzi w reakcję z głębszą tkanką tłuszczową, a dzięki chłodzeniu wierzchniej warstwy skóra ma zapewnioną właściwą ochronę podczas zabiegu.

   

    download.php_FNAME_1264353978.upl_amp_ANAME_cast_202.jpg

   Urządzenie powoduje przerwanie zwłóknień w strukturach tłuszczowych, co wywołuje podział tkanki tłuszczowej na pojedyncze struktury. Dzięki temu warstwa staje się bardziej podatna na działanie terapii.

   

  download.php_FNAME_1264353997.upl_amp_ANAME_cast_203.jpg

   Zastosowana energia o wysokiej częstotliwości wywołuje dokładne głębokie nagrzewanie tkanki. Wskutek tego zostaje zainicjowana aktywność metaboliczna i przyspieszone są procesy lipolizy tkanki tłuszczowej. W efekcie jej objętość ulega skurczeniu, a ostatecznie redukcji.

   

  download.php.jpg

    Stosowanie terapii

  • Redukcja objętości tłuszczu

  • Ujędrnianie skóry

  • Redukcja cellulitu

  • Poprawa tekstury skóry