umów się na wizytę

Laser frakcyjny CO2

 • 1314093502_lf2.jpg

   

  Laserowe Usuwanie Rozstępów

  Szacuje się, że blisko 90% kobiet boryka się z problemem rozstępów, które pojawiają się najczęściej w okresie dojrzewania, ciąży, w efekcie zmian hormonalnych lub przyrostu wagi. Większość kobiet wstydzi się swoich rozstępów i chętnie pozbyłaby się ich raz na zawsze.

  Do niedawna nauka nie oferowała tym kobietom zbyt wielu metod na pozbycie się rozstępów. Odkąd Amerykański Departament d/s Leków i Żywności (FDA) udzielił certyfikatu dla laserowych zabiegów frakcyjnych do usuwania rozstępów,  jako w pełni bezpiecznemu i skutecznemu urządzenieu do leczenia rozstępów, terapeuci uzyskali doskonałe narzędzie do pomocy swoim pacjentom. W trakcie prowadzonych badań, określono Laser Fraxel CO2 jako "pierwszy spośród laserów stosowanych do leczenia rozstępów, który naprawdę działa". Badania kliniczne poprzedzające nadanie certyfikatu wykazały poprawę wyglądu rozstępów w zakresie 51-75%.

  Frakcyjny nieablacyjny laser do resurfacingu skóry  minimalizuje nieestetyczny wygląd rozstępów i nie wiąże się z koniecznością wyłączenia z codziennej funkcjonalności. Aplikator laserowy poprawia koloryt i teksturę skóry w miejscach występowania rozstępów, pozostawiając skórę gładszą, lepiej wyglądającą.
  Jak działa zabieg laserowego usuwania rozstępów

  Aplikator laserowy dostarcza impulsy w postaci precyzyjnych mikrowiązek, tworząc w naskórku i skórze właściwej głębokie, wąskie kolumny skoagulowanej tkanki. Następnie inicjowany jest proces naturalnej regeneracji, dzięki czemu następuje wytworzenie nowej, zdrowej tkanki, która wypełnia kolumny uszkodzone przez koagulację. Następuje również produkcja nowego kolagenu.
  Korzyści laserowego usuwania rozstępów

  • wygładzenie rozstępów

  • gładsza, lepiej wyglądająca skóra

  • poprawa napięcia i tekstury skóry

  • brak konieczności wyłączenia z codziennej funkcjonalności

 • EFEKTY