umów się na wizytę

Laser frakcyjny CO2

 • 1314093502_lf2.jpg

   

  Usuwanie rozstępów

  Niektóre kobiece dolegliwości – związane między innymi ze stanem ciała po ciąży czy wynikającym ze wzrostu wagi – są dość powszechne, a do tego potrafią sprawić naprawdę duży dyskomfort. Usuwanie rozstępów, jakie realizujemy w centrum kosmetycznym Scarlett w Lublinie, ma na celu pomoc w tym, byście ze swoim ciałem znów poczuły się komfortowo i atrakcyjnie.

  Rozwój technik kosmetycznych przyczynił się do tego, że usuwanie rozstępów jest dziś zabiegiem w pełni bezpiecznym. Odkąd Amerykański Departament d/s Leków i Żywności (FDA) udzielił certyfikatu dla laserowych zabiegów frakcyjnych przeprowadzanych właśnie w tym celu, jako w pełni komfortowemu i skutecznemu urządzeniu do leczenia rozstępów, terapeuci uzyskali doskonałe narzędzie do pomocy swoim pacjentom. W trakcie prowadzonych badań, określono Laser Fraxel CO2 jako \"pierwszy spośród laserów ukierunkowanych na usuwanie rozstępów, który naprawdę działa\". Testy i badania jasno wskazały, że progres w eliminacji skórnych niedogodności jest bardzo wyraźny.

  Wykorzystywany aplikator to produkt, dzięki któremu poprawie ulega nie tylko sam stan Waszego ciała w poddawanym zabiegowi miejscu, ale też jego koloryt. Barwa znów robi się zdrowa, a wszystko dzięki regeneracji jakiej doświadcza Wasz organizm.

  W jaki sposób wygląda leczenie?

  Poprzez wytworzone w specjalny sposób mikrowiązki wysoką temperaturą oddziałujemy na niechcianą tkankę, dzięki czemu jest ona skutecznie eliminowana. Jednocześnie odnawiamy Waszą skórę, tak że miejsce ubytków zajmuje zupełnie zdrowa i świeża tkanka. Tym samym pozbędziecie się dyskomfortu.

  • bezpieczeństwo

  • atrakcyjny wygląd ciała po laserowej ingerencji

  • możliwość sprawnego funkcjonowania po zabiegu

 • EFEKTY