umów się na wizytę

Manicure * Pedicure hybrydowy

 • MANICURE * PEDICURE HYBRYDOWY SHELLAC

  Zabieg ten to nowoczesne podejście, które pozwala przedłużyć efekt zadbanych paznokci nawet do 2-3 tygodni. Podczas manicure i pedicure hybrydowego wykorzystuje się preparaty, które łączą w sobie właściwości lakieru do paznokci i żelu UV, co korzystnie wpływa zarówno na wytrzymałość naniesionego specyfiku, jak i czas utrzymywania się zaplanowanego efektu.

  Wykonanie zabiegu jest nieskomplikowane i przebiega szybko. Rozpoczyna się od przygotowania paznokci lub stóp, odsunięcia skórek i opiłowania paznokcia. Po tym wstępnym etapie pielęgnacyjnym, który stanowi przygotowanie do manicure właściwego, kosmetyczka nakłada kolejno na płytkę produkty z serii. Są to takie komponenty jak:

  • baza (UV Base Coat)
  • kolor (UV Color Coat)
  • utwardzacz (UV Top Coat)

  Wszystkie nakładane warstwy są, jedna po drugiej, regularnie poddawane działaniu specjalnej lampy UV, co zapewnia ich trwałość i wysoką estetykę. Dzięki temu Wasze paznokcie będą w pełni zadbane, przebojowe i eleganckie, jeszcze zwiększając Wasze poczucie własnej wartości. Nasze centrum kosmetyczne znajdziecie w Lublinie.

   

   

   

  CENA: manicure 65 zł / pedicure 115 zł