umów się na wizytę

Exilis

 • exilis_baner.jpg

  PRZEŁOMOWY SYSTEM DO MODELOWANIA SYLWETKI, REDUKCJI TKANKI TŁUSZCZOWEJ ORAZ ODMŁADZANIA TWARZY

  Urządzenie skutecznie przemodelowuje sylwetkę osoby poddającej się zabiegowi, redukuje zmarszczki oraz odmładza skórę twarzy z dodatkowym efektem anti-aging. Wykorzystuje rewolucyjną technologię RID (ROZPOZNANIE – IZOLACJA – DEAKTYWACJA) do redukcji obwodu oraz zmiany kształtu problematycznych obszarów ciała, jak również redukuje cellulit. Powoduje znaczną poprawę napięcia, sprężystości i tekstury skóry, jednocześnie zapewniając maksymalne bezpieczeństwo i kontrolę zabiegu dzięki innowacyjnie zaprojektowanym głowicom. System EXILIS daje lepsze efekty zabiegowe niż wcześniej stosowane urządzenia, które wykorzystują radiofrekwencję.

  download.php_FNAME_1269284778_l136.upl_amp_ANAME_exilis_body_20230x153.jpg   download.php_FNAME_1269284778_l467.upl_amp_ANAME_exilis_application_20230x153.jpg

   

  Exilis wykorzystuje kontrolowane nagrzewanie tkanki poprzez jednolite pobudzenie cząsteczek, w połączeniu z falami ultradźwiękowymi. Zapewnia efektywne kształtowanie sylwetki poprzez zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienie skóry. Jest to najszybszy i najskuteczniejszy system kształtujący ciało na rynku. Najlepsze efekty już po 4 sesjach zabiegowych.

  EXILIS - opis systemu

  Jedyne urządzenie pozwalające na jednoczesne stosowanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki, co zapewnia jednolite pobudzenie cząsteczek. 

  Doskonałe rezultaty przy zmniejszaniu tkanki tłuszczowej, modelowaniu sylwetki, poprawie napięcia, sprężystości i tekstury skóry oraz redukcji cellulitu.

 • EXILIS pomaga pacjentom pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej w trzech prostych etapach. Zapoznaj się ze szczegółami działania systemu EXILIS.
  Precyzyjnie ukierunkowane, najbardziej skuteczne i szybkie działanie oraz niezrównane zalety usatysfakcjonują zarówno Ciebie jak i Twoich klientów.
  Zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i pełną kontrolę zabiegu dzięki innowacyjnie zaprojektowanym głowicom. 

  Modelowanie sylwetki

  • Jedyne urządzenie zapewniające jednoczesne stosowanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki

  • Rewolucyjny efekt medyczny skojarzonego działania mechanicznego i jednolitego pobudzenia cząsteczek

  • Precyzyjnie ukierunkowane, najbardziej skuteczne i szybkie działanie modelujące

  • Unikalne systemy bezpieczeństwa

  download.php_FNAME_1263897284.upl_amp_ANAME__C5_99ez_20_C3_BApln_C4_9B_20_20nov_C3_BD.jpg   download.php_FNAME_1263897258.upl_amp_ANAME__C5_99ez_20po_20dal_C5_A1_C3_ADch_20_C3_BAprav_C3_A1ch_202_20kopie.jpg

  download.php_FNAME_1264353915.upl_amp_ANAME_cast_201.jpg

   

   Skojarzenie ultradźwięków z energią o wysokiej częstotliwości pozwala dotrzeć do wcześniej opornej tkanki i zastosować terapię. System EXILIS jest kierowany na dokładnie określoną głębszą tkankę tłuszczową, a kontaktowe chłodzenie powierzchni reguluje temperaturę skóry i chroni delikatne struktury skórne.

   

    download.php_FNAME_1264353978.upl_amp_ANAME_cast_202.jpg

   Fale ultradźwiękowe systemu EXILIS przerywają zwłóknienia w strukturach tłuszczowych, powodując podział pakietów komórek tłuszczowych na pojedyncze jednostki. Nie osłonięte komórki tłuszczowe są wtedy łatwiej dostępne niż kiedykolwiek i podatne na skuteczną terapię.

   

  download.php_FNAME_1264353997.upl_amp_ANAME_cast_203.jpg

   Energia o wysokiej częstotliwości powoduje precyzyjne głębokie nagrzewanie tkanki. Inicjowana jest aktywność metaboliczna i przyspieszone zostają procesy lokalnej lipolizy tkanki tłuszczowej. Objętość komórki tłuszczowej zmniejsza się i tkanka tłuszczowa ulega redukcji.

   

  download.php.jpg

    Stosowanie terapii

  • Redukcja objętości tłuszczu

  • Ujędrnianie skóry

  • Redukcja cellulitu

  • Poprawa tekstury skóry