umów się na wizytę

Opalanie natryskowe


 • Brązowa skóra wygląda zdrowo i elegancko. Uzyskanie efektu widocznej opalenizny na słońcu lub  w solarium wymaga cierpliwości. Co więcej nie wszyscy mogą poddawać się ekspozycji na szkodliwe promieniowanie UV, które może powodować podrażnienia, alergie czy przebarwienia.

  Opalanie natryskowe  to usługa odpowiednia dla wszystkich, którzy źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fototypem i alergiami.

  Zabieg wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie  za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, zaś preparaty używane do zabiegu są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem.

  Samo nakładanie opalenizny trwa około 5-10 minut. Wcześniej jednak, w celu uzyskania najlepszego efektu należy wykonać peeling całego ciała. Po nałożeniu preparatu, kosmetyczka suszy  ciało suszarką, w którą wyposażony jest sprzęt do opalania , w celu całkowitego wchłonięcia się preparatu. Zaleca się założenie ciemniejszych ubrań w dniu opalania. Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 5 do 12 godzin, dlatego warto odczekać minimum 5 godzin przed wzięciem prysznica.

  Jeśli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się na dwa lub jeden dzień przed wielkim wyjściem.

  Preparaty  zawierają Dihydroksyaceton powszechnie określany jest skrótem DHA. Ta wyjątkowa substancja została odkryta ponad 50 lat temu i dzięki stopniowemu ulepszaniu obecnie oferuje doskonałe wyniki w opalaniu, konkurujące z metodami wykorzystującymi źródła promieniowania UV lub nawet górujące nad nimi. DHA było pierwotnie stosowane w lekach doustnych używanych przy leczeniu niektórych chorób dziecięcych (w szczególności choroby spichrzeniowej glikogenu), a właściwości opalające tej substancji odkryto przypadkiem, gdy nieumyślnie rozlano ją na skórę. DHA działa po nałożeniu na skórę, gdyż reaguje wówczas z proteinami obecnymi w najwyższych warstwach skóry. Zbrązowienie może pojawić się już po 2 godzinach, jednak najlepsze wyniki uzyskuje się po 5-7 godzinach. Szczególną zaletą substancji opalającej DHA jest to, że opalenizny nie da się zmyć, znika ona samoistnie w miarę naturalnego złuszczania się naskórka.

  Składnik kosmetyczny DHA używany w płynach  posiada certyfikat ECOCERT. Znak Ecocert jest jednym z głównych znaków potwierdzających czystość ekologiczną, cieszącym się zaufaniem zarówno wśród konsumentów, jak i producentów towarów naturalnych. Płyny  nie zawierają alkoholu, sztucznych konserwantów, perfum oraz innych potencjalnie niebezpiecznych związków chemicznych, które często można znaleźć w innych produktach

  Tajemnica sukcesu opalania natryskowego  to także najwyższej jakości, nowoczesny sprzęt. Dzięki zastosowaniu aplikatorów natryskowych z regulatorami możliwe jest, bowiem precyzyjne, równomierne „rozpylenie” płynu opalającego, bez ryzyka wystąpienia plam czy zacieków.

  PIĘKNIE I ZDROWO!

  Metodę opalania wyróżnia zastosowanie bezzapachowych preparatów najnowszej generacji, które nie zawierają alkoholu, szkodliwych substancji, dlatego opalać się mogą nawet kobiety w ciąży i alergicy. Poza tym preparat występuje w trzech odcieniach, które można dobrać odpowiednio do kolorytu skóry. Sam zabieg trwa zaledwie 5-10 minut a efekt utrzymuje się od 7 do 14 dni. Opalenizna zmywa się równomiernie wraz z kolejnym prysznicem. Jest to świetny, zdrowy sposób na piękny wygląd. Opalenizna wygląda naturalnie i efektownie.

   

   

  Tajemnica leży w preparacie opalającym

  Podczas, gdy sprzęt, którego używasz aplikując kosmetyki opalające, jest bardzo ważny, równie ważne jest to, co otrzymuje klient – preparat opalający . Ten preparat klienci mogą również zakupić do użytku domowego. To nasz preparat decyduje o tym, że oferta  jest najlepszą na rynku. W przeciwieństwie do innych środków opalających,  jest produktem naturalnym,  nie zawiera alkoholu. Zapewnia dzięki temu najlepsze wyniki w uzyskaniu efektu opalenizny. W połączeniu z oryginalnym sprzętem aplikacyjnym, który jest niezawodny, zaś jego cena przystępna, zapewnia niedrogą, ekspresową i najlepszą opaleniznę dostępną na rynku.

   

  Opalanie natryskowe zapewnia:

  Naturalny kolor –  wygląda wspaniale na wszystkich rodzajach skóry.

  Inteligentna formuła – nasza sekretna formuła inteligentnie wykorzystuje wybrany rodzaj cukru (DHA), wysoko oczyszczoną wodę oraz naturalne środki brązujące, które dają  najlepszy efekt opalenizny bez korzystania ze słońca w bezpieczny sposób.

  Unikalna formuła – nasza unikalna formuła nie zawiera alkoholu, perfum, ani środków konserwujących.

  Najczystszy DHA (DHA 20) - Wykorzystujemy tylko najczystszy dostępny DHA. Jest to drogi sposób, lecz gwarantuje najlepszą jakość, odpowiedni kolor oraz wyniki bez nieprzyjemnych zapachów pochodzących ze sprayu. Inne specyfiki są perfumowane celem zamaskowania nieprzyjemnych zapachów.

  Brak alkoholu – Alkohol redukuje wydajność DHA oraz innych aktywnych składników.

  Porady eksperta

  1.Jak długo utrzymuje się opalenizna ?

  Efekt zabiegu utrzymuje się na skórze od 10-14 dni. Trwałość zależy od kilku czynników: odpowiedniego przygotowania się (zastosowania odpowiedniego peelingu przez zabiegiem), od poziomu nawilżenia skóry oraz pielęgnacji po zabiegu. Zalecamy intensywne nawilżanie skóry po zabiegu, co przedłuży jego trwałość. 

  2. Czy opalenizna jest równomierna?

  Sprzęt marki , stosowany do zabiegu opalania natryskowego posiada funkcję regulacji przepływu, która umożliwia nałożenie płynu lekką mgiełką, dając pełną precyzyjność i zapewniając równomierne rozłożenie preparatu. W związku z tym nie ma obaw, że powstaną na ciele zacieki czy plamy.

  3.Który odcień będzie dla mnie odpowiedni?

  Firma Scarlett proponuje kilka odcieni płynów służących do opalania. Personel salonów oferujących naszą usługę został odpowiednio przeszkolony i z łatwością doradzi swoim klientom, który poziom opalenizny będzie najefektowniejszy.

  4.Jak długo trwa zabieg opalania natryskowego ?

  Samo nakładanie płynu, przez doświadczoną kosmetyczkę nie powinno zająć dłużej niż 10 minut. Następnie ciało jest suszone przez kilka minut specjalną suszarką, w którą wyposażone jest urządzenie. Cała procedura to około 15 minut.


  • Zrobienie przez klienta w domu przed zabiegiem dokładnego peelingu całego ciała, który ma na celu usunięcie martwych komórek naskórka, co przedłuży nam opaleniznę,
  • Kąpiel przed zabiegiem w celu usunięcia wszelkich kosmetyków, balsamów i kremów, które mogą spowodować tłustą barierę dla aplikowanego płynu opalającego. Naskórek musi być zupełnie pozbawiony kosmetyków,
  • Na zabieg przychodzimy w ciemnych i luźnych rzeczach, ponieważ po nałożeniu sprayu, ciało będzie pokryte brązowym płynem TechnoTan. Wysoka jakość płynu nie pozwoli jednak na trwałe zabarwienie ubrań, a wszelkie ślady schodzą od ciepłej wody po zwykłym praniu,
  • Ewentualne depilacje powinno się wykonywać 24 godziny przed zabiegiem.

  Cennik:

  Opalanie całe ciało: 120 zł

  Opalanie 1/2 ciała: 70 zł