umów się na wizytę

Makijaż Permanentny

 • 1300447548_conture_makeup.jpg

 • Makijaż Permanentny - Conture® Make-up

  LONG-TIME-LINER® Conture® Make-up – by wydobyć piękno na dłużej.
  Makijaż Permanentny Conture® Make-up to doskonała recepta na efektowny wygląd o każdej porze dnia i nocy. Tradycja tego zabiegu sięga już 1987 roku i od tego czasu technika wykonania makijażu permanentnego jest stale doskonalona. W naszym salonie kosmetycznym w Lublinie stosujemy specjalistyczny sprzęt i barwniki mineralne. Przy każdym zabiegu uwzględniamy różnorodność rysów twarzy, dzięki czemu uzyskujemy niezwykle dyskretny i piękny makijaż, który sprawia, że nasze klientki odczuwają komfort przez cały dzień.
  Zabieg makijażu permanentnego wywołuje delikatne odczucia bólowe. Dla uzyskania najlepszego efektu stosujemy bowiem metodę, która polega na wkłuciach do skóry właściwej, jednocześnie dbamy, by „tatuaż” nie był zbyt głęboki, co powoduje nierówności w kolorycie. Przeprowadzane przez nas zabiegi zapewniają efektowny wygląd na 3 do 5 lat.

  Motto, które przyświeca naszym działaniom brzmi: „Póki ty jesteś szczęśliwa, my jesteśmy szczęśliwi.”

  Wypracowane w toku lat praktyki recepty na sukces brzmią:
  „dla klienta tylko to, co najlepsze”
  „naturalność i harmonia w formie i kolorze”.

  W myśl tych idei powstawała metoda LONG-TIME-LINER® Conture® Make-up. Jej celem było stworzenie trwałego makijażu, który by podkreślał naturalne piękno każdej kobiety. W ciągu dekady technika ta stała się najbezpieczniejszą i najbardziej efektywną metodą makijażu permanentnego. Zaprojektowane i produkowane przez amerykańską firmę profesjonalne urządzenia do makijażu CONTURE® MED 2000 stanowią koontynuację rozwoju poprzednich modeli LONG-TIME-LINER® oraz LONG-TIME-LINER® TURBO.


 • BRWI   -  Perfekcyjny kształt
  Odpowiedni kształt brwi nadaje twarzy wyrazu i równoważy jej ogólny wygląd. Właściwie wyprofilowany łuk brwi może sprawić, że w odbiorze twarz będzie wydawała się młodsza. Z różnych powodów brwi mogą być przerzedzone, a nawet nierówne. Warto zastanowić się wówczas nad zabiegiem makijażu permanentnego. Conture® Make-up pozwala uzyskać symetryczne, harmonijne z rysami twarzy, brwi. Przed zabiegiem kosmetyczka w naszym salonie w Lublinie dobierze dla Ciebie stosowny kolor i wykorzysta do stworzenia zarysu konturu brwi. Po zaakceptowaniu kształtu łuku i zarysów brwi, specjalista LONG-TIME-LINER® Linergist® stworzy naturalnie wyglądające włoski. Dzięki nam Twoja twarz nabierze proporcji, a Ty każdego ranka będziesz budziła się z nieskazitelnym makijażem.

 • OCZY  -   Pięknie podkreślone
  Zmysłowe i wyraziste spojrzenie w każdej chwili dnia czy nocy to marzenie, które może się spełnić jeśli skorzystacie z zabiegu makijażu permanentnego LONG-TIME-LINER® Conture® Make-up. Koniec z rozmazującą się kredką, która spływa po ćwiczeniach na siłowni czy basenie, a nawet w upalny dzień. Wykorzystując innowacyjną technologię makijaż permanentny sprawi, że twoje rzęsy będą wyglądały na grubsze, a spojrzenie nabierze głębi. Kredka do oczu Conture® Make-up jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które na co dzień stosują szkła kontaktowe, a także dla tych, które lubią zawsze wyglądać dobrze i tracić na to jak najmniej czasu.

 • USTA -    Nienaganny kolor

  Pełne, zmysłowe usta o wyraźnym kolorze są harmonijnym dopełnieniem pięknej twarzy. LONG-TIME-LINER® Conture® Make-up pozwoli każdemu na uzyskanie wyrazistych ust o wyraźnie zaznaczonym konturze. W naszym salonie w Lublinie najpierw wybieramy odcień z palety kolorów od naturalnych barw szminki po najmodniejsze odcienie, które dodadzą Twojej skórze wspaniałego wyglądu. Następnym krokiem jest zastosowanie techniki „Full-Lip-Shading”, która opiera się na wymieszaniu dwóch trzecich powierzchni warg, aby nadać im perfekcyjnego kształtu i wyglądu. W efekcie zabiegu otrzymają Państwo precyzyjnie nałożony i stały kolor warg. Koniec z brudzącymi szminkami i śladami ust na kieliszku czy filiżance. Twoje usta już zawsze będą piękne w każdej sytuacji.


  Makijaż permanentny Conture® Make-up LONG TIME LINER® to metoda numer jeden w dziedzinie trwałego make up! Technika pozwala na podkreślenie naturalnego konturu ust, brwi i oczu. Umożliwia rozjaśnienie warg oraz poprawienie ich kształtu, uregulowanie linii brwi, a także retusz niedoskonałości. Conture ® Make-up ma za zadanie delikatne, ale znaczące podkreślenie naturalnych rysów i walorów urody. Niezwykle istotne jest właściwe dobranie barwników jak najlepiej dostosowanych do naturalnego kolorytu. Nasza technologia pozwala osadzić pigmenty mineralne (nie toksyczne i nie alergizujące) w naskórku. Pozostają widoczne przez około 3-5 lat dzięki magazynowaniu pigmentu w przestrzeni międzykomórkowej. O czym należy pamiętać?

  Zabieg zazwyczaj wywołuje lekkie podrażnienia, zaczerwienienie oraz obrzęk skóry. Objawy szybko ustępują i już na dzień po zabiegu twarz wygląda efektownie.
  Po około 4-5 dniach po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej – jest to ostateczny kolor i nie należy się niepokoić. Bezpośrednio po zabiegu barwa makijażu jest bardzo intensywna.

  Do czterech dni po zabiegu miejsca zabiegowe nie powinny być poddawane myciu z zastosowaniem mydła, ani poddawane działaniu innych kosmetyków. Pielęgnacja skóry powinna sprowadzać się do przemywania wodą bądź specjalnym mleczkiem lub tonikiem.

  W czasie do 2 tygodni po zabiegu nie należy korzystać z sauny i solarium. Należy po tym czasie udać się obowiązkowo do kosmetyczki celem przeprowadzenia zabiegu mającego za zadanie wzmocnienie i utrwalenie rezultatów. Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

  • infekcja
  • ciąża
  • cukrzyca
  • łuszczyca
  • przyjmowanie leków sterydowych.


  Aby uniknąć opryszczki należy 2-3 dni przed zabiegiem i po zabiegu (również w przypadku korekty) przyjmować preparaty przeciw wirusowe polecone przez lekarza.