umów się na wizytę

Peelingi medyczne

 • Peeling to podstawowy zabieg jaki oferue nowoczesna dermatologia estetyczna. Jest to zabieg który może w nieinwazyjny sposób zlikwidować widoczne defekty urody np. ślady po trądziku, przebarwienia. Utrzymuje również młody, zdrowy, wygląd skóry, wygładza widoczne drobne zmarszczki i  hamuje powstawanie nowych. Obecnie zaleca się go każdej kobiecie której zależy nie tylko na poprawieniu wyglądu ale przede wszytkim opóźnieniu procesu starzenia się skóry. Peeling jest inwestycją w urodę i zdrowie skóry. Szybko poprawi kondycje skóry i sprawi że będzie można cieszyć sie ładnym wyglądem.
   
  Czym się różni peeling medyczny od peelingu kosmetycznego?
  Peeling lekarski, medyczny przynosi znacznie większe korzyści dla skóry i lepsze rezultaty niż podobny zabieg wykonany u kosmetyczki, ponieważ  wykorzystywane w peelingu medycznym preparatu są dużo silniejsze od tych ktore stosuje się w salonach kosmetycznych. Stąd efekty po zabiegu sa znacznie lepsze. Stosowanie silniejszych i bardziej skutecznych peelingów jest możliwie dzięki możliwości zapewnienia odpowiedniej opieki lekarskiej przed i pozabiegowej. Ponadto peeling jest często tylko cześcią terapii lekarskiej w której stosuje sie dodatkowo odpowiednie dermokosmetyki czy leki. Peelingi zazwyczaj wykonuje się w seriach w celu stopniowego pogłębiania i utrwalania korzystynych efektów. Istotą działania peelingów jest proces złuszczania naskórka. Podczas kuracji usunięta zostaje warstwa martwych komórek naskórka, a odsłonięte zostają świeże, zdrowe komórki. Usunięcie warstwy powierzchniowej inicjuje odpowiednią odbudowę i przebudowę głębiej położonych komórek. Taka aktywność powierzchni skóry powoduje, że jest ona jędrniejsza, bardziej sprężysta, zdrowsza i dłużej zachowuje młodość. Oprócz działania profilaktycznego, opóźniającego proces starzenia skóry.
   
  Wskazaniami do wykonania zabiegu złuszczania naskórka są:

  • przebarwienia skóry

  • blizny potrądzikowe

  • rozszerzone pory

  • tłusta, łojotokowa skóra z zaskórnikami

  • zmarszczki mimiczne i posłoneczne

  • ziemista, matowa, pozbawiona blasku skóra

  • rozstępy skórne

  • zaburzenia rogowacenia

  • kondycjonowanie skóry

  Proponujemy Państwu bardzo szeroki wybór peelingów chemicznych , pozwalający na dobranie tego najodpowiedniejszego, w zależności od wieku, rodzaju problemu, którym chcemy się zająć oraz oczekiwań. Większość z nich to peelingi opracowane z myślą o osobach czynnych zawodowo, a ich stosowanie nie jest czasochłonne i nie wymaga rezygnacji z życia zawodowego czy towarzyskiego. Obecnie na rynku jest bardzo dużo różnego rodzaju peelingów. Dobór najbardziej odpowiedniego zabiegu najlepiej powierzyć prowadzącemu leczenie specjaliście który najlepiej dobierze odpowiedni do naszej cery i problemu peeling.
   
  POLECAMY NASTĘPUJĄCE PEELINGI

  • Peeling Glikolowo-Salicylowy

  • Peeling TCA

  • Peeling Jessnera

  • Cosmelan

  Stosowane przez nas peelingi są bezpieczne i skuteczne. Pracujemy na produktach znanych, renomowanych firm od lat zajmujących się produkcją peelingów, co w połączeniu z profesjonalnym wykonaniem gwarantuje to skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.

  Kwas owocowy- AHCare - Jeandarcel

  - Intensywna stymulacja odnowy skóry

  -usówanie martwych komórek stymulacja procesy ich odnowy

  -widoczna poprawa wyglądu

  -zdecydowana redukcja zmarszczek oraz wygładzanie blizn

  - doskonały również w przygotowaniu do zabiegów dermatologicznych i plastycznych

  - regulacja łojotoku skóry

  - likwidacja zaskórników i rozszerzonych porów