umów się na wizytę

Zabiegi oczyszczające

 • 1300735154_oczyszczanie_twarzy.jpg

  Oczyszczanie Skóry Twarzy
  Dokładne oczyszczanie i usunięcie zrogowaciałego naskórka jest dobrodziejstwem dla każdej cery niezależnie od jej rodzaju: w wieku młodym, kiedy częstą przypadłością jest łojotok, i w miarę upływu lat, gdy cykl odnowy naskórka zostaje znacznie przedłużony powodując pogorszenie funkcjonowania i wyglądu skóry. Wskutek zalegania coraz grubszej warstwy martwych komórek, skóra nie może prawidłowo oddychać, staje się sucha i szara, tworzą się zaskórniki.
  Kiedy stosować:
  Oczyszczanie skóry jest zalecane gdy naskórek jest zanieczyszczony zaskórnikami, widoczne są rozszerzone pory, grudki i krostki. Na skutek wzmożonej pracy gruczołów łojowych niektóre partie mają tendencję do błyszczenia, tzw. strefa T, czyli czoło, nos i broda. Skóra jest niedotleniona i ma nieładny koloryt, a wszelkie zabiegi kosmetyczne i pielęgnacja domowa przynoszą mniejszy efekt od spodziewanego.
      
  Nasze zabiegi dają następujące efekty:

      * głębokie oczyszczenie skóry
      * usunięcie martwych komórek naskórka
      * odblokowanie porów i ujść gruczołów łojowych
      * wyeliminowanie zaskórników i wyprysków
      * poprawa mikrocyrkulacji krwi i limfy
      * stymulacja usuwania toksyn z tkanek
      * przywrócenie cerze blasku i świeżego kolorytu
      * przygotowanie do innych zabiegów kosmetycznych  Manualne Oczyszczanie Skóry Twarzy - Zabieg z użyciem dermokosmetyków Jean D'arcel polegający na manualnym oczyszczeniu skóry. Pomaga wyelimnować zmiany krostkowe i zaskórnikowe, działa bakteriobójczo, pomaga skórze odzyskać czystość, świeżość i delikatność.
   

  Manualne Oczyszczanie Skóry Pleców - Zabieg z użyciem dermokosmetyków Jean D'arcel  polegający na manualnym oczyszczeniu skóry. Pomaga wyelimnować zmiany krostkowe i zaskórnikowe, działa bakteriobójczo, pomaga skórze odzyskać czystość, świeżość i delikatność.